مسبی
حضور قطعي سه کانديداي اصولگرا در انتخابات

حضور قطعي سه کانديداي اصولگرا در انتخابات

ویرایش: 1391/8/11
نویسنده: shahang

دبيرکل جامعه اسلامي دانشگاهيان ابراز اميدواري کرد که کانديداي اصولگرايان معتدل و منطقي، برنده انتخابات آينده رياست‌جمهو‌ري باشد.
علي عباسپور تهراني با حضور در غرفه ايسنا در نمايشگاه مطبوعات و خبرگزاري‌ها، در گفت‌وگو با خبرنگار سياسي اين خبرگزاري اظهار کرد: آنچه در انتخابات مجلس نهم و بويژه در زمان انتخاب هيات رييسه شاهد بوديم، شکاف اصولگرايان را عميق‌تر کرد و به نظر مي‌رسد عواملي که موجب اختلاف نظر اصولگرايان در انتخابات مجلس شده بود، اگر بيشتر و علني‌تر نشده باشد کمتر هم نشده است و در نتيجه من فکر مي‌کنم ‌انتخابات آينده به نحوي نخواهد بود که جبهه اصولگرايي بتواند به وحدت دست پيدا کند و همه روي يک کانديدا اتفاق نظر داشته باشند.

وي با پيش‌بيني اينکه حداقل سه نفر از جريان اصولگرا کانديدا خواهند بود، ‌تصريح کرد: ما در موقعيتي هستيم که وجود اين تعداد کانديدا در جريان اصولگرا قابل قبول است و لازم است تفکرات مختلف خود را عرضه کنند.

نماينده مردم تهران در مجلس هشتم درباره حضور اصلاح‌طلبان در انتخابات آينده رياست‌جمهوري نيز يادآور شد: اصلاح‌طلبان تندرو جايگاهي در فضاي سياسي کشور ندارند اما بخش قابل قبولي از اصلاح‌طلبان کاملا چارچوب نظام را قبول دارند، قانون اساسي را مي‌پذيرند و منطقي هستند. قطعا وجود اين افراد در انتخابات شور و هيجان بيشتري ايجاد مي‌کند لذا ما اميدواريم که آنها حتما در انتخابات آينده حضور داشته باشند.

عباسپور‌ تهراني‌ با بيان اينکه <نگرش تندروانه بخشي از اصولگرايان در جامعه به نفع بکارگيري همه نيروها در جهت پيشرفت کشور نيست>،‌ گفت: ما اميدواريم اصولگرايان معتدل و منطقي که طيف گسترده‌اي از متخصصان را شامل مي‌شوند کانديداي خوبي در انتخابات آينده رياست‌جمهوري داشته باشند و کانديداي آنها بتواند برنده انتخابات باشد.


منبع: شهرخبر

امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (2 نظر)
مرتب سازی بر اساس:


احمد (14:40   1391/8/16)

ishalla bza beshe baad bia ray bd... کد: 47محسن (12:16   1391/8/13)

اگر حداد عادل کانديد بشه من بهش راي ميدم کد: 21


 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره حضور قطعي سه کانديداي اصولگرا در انتخابات نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: کانديداي اصولگرايان ، کانديداي انتخابات
اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین  اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک  اشتراک گذاری این مطلب در تویتر  اشتراک گذاری این مطلب در کلوب  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک  اشتراک گذاری این مطلب در یاهو  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان  ارسال این مطلب به ایمیل دوستان  محبوب کن - فیس نما