مسبی
سرقت از مسافران با بيسکويت مسموم

سرقت از مسافران با بيسکويت مسموم

ویرایش: 1391/8/11
نویسنده: asok5533

سرقت از مسافران با بيسکويت مسموم

مرد کارتن خواب که با بيسکويت مسموم از مسافران پايانه غرب تهران سرقت مي کرد، پس از دستگيري راز دزدي هاي خود را فاش کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، صبح روز يکشنبه هفتم آبان ماموران گشت کلانتري 209 تهران هنگام گشت زني در يکي از سالنهاي انتظار پايانه غرب به مرد جواني که ظاهري ژوليده و معتاد گونه داشت مظنون شده و در صدد بررسي موضوع بر آمدند.

به همين خاطر ماموران متهم را دستگير کردند. در همين لحظه مرد جواني خود را به ماموران رساند و با معرفي خود به نام شاهين اظهارداشت: فرد دستگير شده دو روز پيش در پايانه به من بيسکويت تعارف کرد که پس از خوردن آن بيهوش شده و صبح روز بعد وقتي به هوش آمدم متوجه شدم وسايلم شامل عابربانک، دوعدد سيم کارت همراه اول و 35 هزار تومان وجه نقد من به سرقت رفته است.

ماموران متهم را به همراه شاکي به کلانتري انتقال داده و تحت بازجويي هاي فني قرار دادند.در جريان بازجويي هاي پليسي مشخص شد متهم به نام ناصر.ب 42 ساله از سارقان سابقه دار و کارتن خواب در غرب پايتخت است.

متهم در بازجويي هاي پليسي با اعتراف به جرم خود به ماموران اظهار داشت: با پرسه زني در سالنهاي انتظار پايانه غرب طعمه هاي خود را اغلب از بين افراد شهرستاني انتخاب کرده و پس از گشودن باب صحبت به آنان بيسکوييت مسموم تعارف مي کنم و پس از بيهوش کردن طعمه هاي خود اموال با ارزش آنان را به سرقت برده و به سرعت متواري مي شوم.

سرگرد محمود مالمير رئيس کلانتري 209 پايانه غرب تهران با اعلام اين خبر گفت: متهم پس از اعترافاتش به همراه پرونده اي که در اين رابطه اي تشکيل شده به پايگاه پنجم پليس اگاهي فرماندهي انتظامي تهران بزرگ منتقل شده که در بازجويي هاي فني صورت گرفته علاوه بر اعتراف به سرقت از مالباخته به چند سرقت ديگر از مسافران اتوبوس با شيوه خوراندن بيسکوييت مسموم اعتراف کرده که تحقيق از او براي کشف ساير سرقتهاي احتمالي ادامه دارد./مهر


منبع: http://www.beytoote.com

امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره سرقت از مسافران با بيسکويت مسموم نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: کشتن ، قتل ، جنايت ، مسموم کردن ، سرقت
اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین  اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک  اشتراک گذاری این مطلب در تویتر  اشتراک گذاری این مطلب در کلوب  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک  اشتراک گذاری این مطلب در یاهو  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان  ارسال این مطلب به ایمیل دوستان  محبوب کن - فیس نما