مسبی
رويانيان در واکنش به بيانيه کي‌روش

رويانيان در واکنش به بيانيه کي‌روش

ویرایش: 1391/8/11
نویسنده: saeidm21

محمد رويانيان درباره بيانيه کارلوس کي‌روش عليه مانوئل ژوزه، خطاب به سرمربي تيم ملي گفت: اينکه شما چند ساعت قبل از بازي با پيکان عليه سرمربي پرسپوليس بيانيه داديد براي من و باشگاه داراي معنايي مختلف است اما به احترام تيم ملي و مخصوصا بازيکنان ملي‌پوش پرسپوليس فعلا سکوت مي‌کنم.

به گزارش فارس، وي اضافه کرد: اين بيانيه براي من جاي تعجب داشت، من در تمام شرايط از شما و تيم ملي ايران در بد‌ترين شرايط حمايت کردم چون پرچم سه رنگ و مقدس جمهوري اسلامي ايران را عاشقانه دوست دارم و براي سربلندي‌اش هميشه تلاش مي‌کنم.

رويانيان بار ديگر خطاب به کي‌روش عنوان کرد: در حال فکر و انديشه‌ام که اين کم‌لطفي شما چگونه پاسخ دهم اما اين تصميم شما براي من بسيار جاي سؤل داردر و شبهه‌انگيز است که چرا امروز و چند ساعت قبل از بازي دست به بيانيه‌نويسي عليه باشگاه پرسپوليس زديد.


منبع: www.varzesh3.com

امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره رويانيان در واکنش به بيانيه کي‌روش نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: رويانيان در واکنش به بيانيه کي‌روش ، رويانيان ، بيانيه کي روش نسبت به ژوزه ، کي‌روش ، سرمربي تيم ملي
اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین  اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک  اشتراک گذاری این مطلب در تویتر  اشتراک گذاری این مطلب در کلوب  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک  اشتراک گذاری این مطلب در یاهو  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان  ارسال این مطلب به ایمیل دوستان  محبوب کن - فیس نما