مسبی
دانشجويي استادش را اغفال کرد

دانشجويي استادش را اغفال کرد

ویرایش: 1391/8/10
نویسنده: morrientez


رييس پليس فتا استان خراسان‌رضوي گفت: اعتماد بي‌جا استاد مشهدي به دانشجو باعث هتک حرمت استاد در فضاي سايبري شد.
سرهنگ عرفاني درباره اين پرونده گفت: خانم جواني با ارائه مرجوعه‌قضايي به دليل هتک‌حرمت و اخاذي از وي در فضاي سايبري براي تنظيم شکواييه به اين پليس مراجعه که موضوع در دستور کار کارشناسان قرار گرفت.


عرفاني ادامه‌داد: در تحقيقات اوليه از اين خانم که استاد دانشگاه است، مشخص شد دانشجوي وي که از بيماري‌اش مطلع شده، به قصد اخاذي به او نزديک و با اغفال استاد خويش، وي را ترغيب به انرژي درماني در فضاي سايبر، از طريق چاکراه‌هاي بدن کرده و با بدست آوردن اطلاعات محرمانه و عکس‌هاي خصوصي استاد خود، شروع به آزار تهديد و کلاهبرداري از وي کرده است.

عرفاني افزود: کارشناسان پليس فتا با استعلام از مبادي ذي‌ربط و اقدامات پليسي موفق به رديابي متهم در فضاي سايبري شدند و به محض شناسايي متهم وي را به پليس فتا دلالت داده و متهم با ديدن شواهد لب به سخن گشود و به بزه انتسابي خود اعتراف و پس از تحقيقات تکميلي، پرونده به همراه متهم براي سير مراحل قانوني تحويل دادسرا شد.

بر اساس اعلام پليس فتا عرفاني به شهروندان توصيه‌کرد: فضاي سايبري مانند لبه تيغ است که اگر در استفاده از آن بي‌احتياطي شود خطرساز و جبران‌ناپذير است. پس دقت کنيد که به هيچ عنوان اطلاعات شخصي خود را در اختيار ديگران قرار ندهيد.


منبع: بولتن نيوز

امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره دانشجويي استادش را اغفال کرد نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: پليس فتا ، استاد دانشگاه ، فضاي سايبر
اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین  اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک  اشتراک گذاری این مطلب در تویتر  اشتراک گذاری این مطلب در کلوب  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک  اشتراک گذاری این مطلب در یاهو  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان  ارسال این مطلب به ایمیل دوستان  محبوب کن - فیس نما