مسبی
مهدي هاشمي از بازداشتگاه به پدرش چه گفت؟

مهدي هاشمي از بازداشتگاه به پدرش چه گفت؟

ویرایش: 1391/7/23
نویسنده: mohsen_najafi78
فرزند هاشمي رفسنجاني تاکنون سه بار از بازداشتگاه با پدرش تماس تلفني داشته و وضعيت خود در اوين را تشريح کرده است.
سيدمحمود عليزاده طباطبايي در گفت‌وگو با فارس درباره آخرين وضعيت مهدي هاشمي اظهار داشت: مهدي همچنان در انفرادي به سر مي‌برد و ممنوع‌الملاقات است.

وي افزود: مهدي تاکنون سه بار از بازداشتگاه با آيت‌الله هاشمي رفسنجاني تماس داشته و وضعيت خود را در زندان در حدي که مجاز بوده، گزارش داده و تقاضا کرده است براي وي کتاب ببريم.

عليزاده طباطبايي ادامه داد: مهدي هاشمي در سلول 3.5 متر در 3.5 متر در اوين نگه‌داري مي‌شود و اتاق او سرويس بهداشتي و يک دست رختخواب ساده دارد و از نوع برخورد دو بازجويش هم ابراز رضايت کرده است.

«مهدي به مزاح به پدرش گفت که من در انگليس هم در انفرادي بودم و اينجا هم در انفرادي و تنها هستم اما تفاوت اين است که آنجا مجبور بودم خودم غذا درست کنم ولي اينجا به من غذا مي‌دهند.»

وکيل مهدي هاشمي گفت که آخرين تماس موکلش با هاشمي رفسنجاني مربوط به اواخر هفته گذشته است که گفته بود هنوز کتاب‌هاي تاريخي که براي وي فرستاده‌ايم، به دستش نرسيده است.

عليزاده طباطبايي در پايان تصريح کرد: تحقيقات از مهدي هنوز تمام نشده اما با توجه به اينکه معمولا مدت بازداشت موقت يک‌ماهه است، احتمال مي‌دهيم تحقيقات از وي به زودي تمام شود.

وي در عين حال گفت که چنانچه بازداشت موقت وي بيش از يک ماه طول کشيده و تمديد شود، رسماً به اين موضوع اعتراض خواهد کرد.


منبع: http://www.rajanews.com/detail.asp?id=140344
امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره مهدي هاشمي از بازداشتگاه به پدرش چه گفت؟ نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: مهدي هاشمي ، آيت‌الله هاشمي رفسنجاني ، بازداشت ،