مسبی
پهپاد ايراني متعلق به حزب الله بر فراز فلسطين

پهپاد ايراني متعلق به حزب الله بر فراز فلسطين

ویرایش: 1391/7/21
نویسنده: mohsen_najafi78
سيدحسن نصرالله دبيرکل حزب الله لبنان از عمليات تاريخي مقاومت اسلامي لبنان پرده برداشت و گفت: هواپيماي بدون سرنشين(پهپاد) که اخيرا بر فراز فلسطين به پرواز درآمد، ساخت ايران و مونتاژ متخصصان حزب الله بوده و اين سخن که اين هواپيما روسي بوده، صحيح نيست.

به گزارش ايرنا، دبيرکل حزب الله لبنان پنجشنبه شب در سخناني که به شکل مستقيم از شبکه خبري المنار اين کشور در حال پخش است، گفت: هواپيماي بدون سرنشين که اخيرا در عملياتي بي سابقه و تاريخي تا عمق قلب دشمن به پرواز درآمده و در شرق فلسطين اشغالي توسط نيروي هوايي اسراييل سرنگون شد، متعلق به حزب الله بوده است.

دبيرکل حزب الله ادامه داد: اين هواپيما از غرب لبنان وارد درياي مديترانه شده و پس از طي صدها کيلومتر بر فراز دريا از جنوب فلسطين، وارد اين کشور شد و با گذشتن از مواضع بسيار مهم، در نزديکي منطقه ديمونا (منطقه هسته اي و استراتژيک رژيم صهيونيستي) سرنگون شد.

وي با اشاره به اينکه بنيامين نتانياهونخست وزير رژيم صهيونيستي امروز به شکل رسمي حزب الله را مسئول اين عمليات دانست، گفت: گويي نتانياهو مي دانست که امشب مي خواهيم در اين خصوص صحبت کرده و مسئوليت اين امر را به شکل رسمي به عهده بگيريم.


منبع: http://ebinews.com/
امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره پهپاد ايراني متعلق به حزب الله بر فراز فلسطين نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: حزب الله ، پهپاد ، هواپيماي بدون سرنشين ،