مسبی
قتل نوعروس به دليل بوي بد دهان!

قتل نوعروس به دليل بوي بد دهان!

ویرایش: 1391/8/12
نویسنده: asok5533

قتل نوعروس به دليل بوي بد دهان!

حکم اعدام مرد جوان که نوعروس 17 ساله اش را يک روز پس از عقد به قتل رسانده بود، در ديوان عالي کشور تاييد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، اسماعيل 28 ساله متهم است بيستم بهمن ماه سال 89 يک روز پس از عقد با دختر 17 ساله اي به نام فاطمه او را با ضربه هاي کارد به قتل رسانده است. متهم به قتل در شعبه 71 دادگاه کيفري به رياست قاضي عزيزمحمدي پاي ميز محاکمه قرار گرفت.

در ابتداي اين جلسه اوليا دم براي قاتل دخترشان تقاضاي قصاص کردند.

متهم نيز پس از حضور در جايگاه در تشريح ماجرا گفت: با پيشنهاد مادرم به ديدن فاطمه رفتم و در روز نخست وي را پسنديدم تا اينکه عقد کرديم، وقتي براي نخستين‌بار با هم تنها شديم ساعتي بعد از عقدمان بود که متوجه بوي بد دهان فاطمه شدم. همان لحظه احساس کردم با دختري شلخته ازدواج کرده‌ام و تا آخر عمر بايد بدبختي بکشم. شب پاگشا از خانه بيرون رفتم. وقتي سر کوچه رسيدم چاقو فروشي را ديدم؛ يک چاقو خريدم و بازگشتم. داخل خانه که شدم همه خندان روي مبلها نشسته بودند. بدون اينکه حرفي بزنم سراغ فاطمه رفتم و با چاقو به وي ضربه زدم.

پس از آخرين دفاعيات متهم و وکيل مدافعش قضات دادگاه وارد شور شده و اسماعيل را به قصاص نفس -اعدام- محکوم کردند.

با اعتراض متهم به حکم مجازاتش پرونده به ديوان عالي کشور فرستاده شد که قضات ديوان عالي کشور حکم مجازات او را تاييد کردند.


منبع: http://www.beytoote.com

امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره قتل نوعروس به دليل بوي بد دهان! نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: قتل ، زندگي ، عاشقانه ، زيبا ، حوادث ، قتل نوعروس
اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین  اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک  اشتراک گذاری این مطلب در تویتر  اشتراک گذاری این مطلب در کلوب  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک  اشتراک گذاری این مطلب در یاهو  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان  ارسال این مطلب به ایمیل دوستان  محبوب کن - فیس نما