مسبی
زيباترين بازيگر زن دنيا در سازمان ملل ! (+تصاوير)

زيباترين بازيگر زن دنيا در سازمان ملل ! (+تصاوير)

ویرایش: 1391/7/19
نویسنده: rayared

آشواريا راي ستاره زيبا روي سينماي هند و کريستين تورلينگسون مدل مشهور امريکايي با حضور در نشست مربوط به زنان و کودکان در سازمان ملل خبر ساز شدند. آشواريا مثل هميشه با لباس سنتي زيبايش معصوميت هميشگي اش را حفظ کرده بود و عليرغم سادگي بسيار زيبا و جذاب به نظر ميرسيد.تکناز : اين مجلس ضيافت شامي بود که با نام همه زنان ، همه کودکان برگزار شد و اکثر شرکت کنندگان در آن زنان در عرصه هاي مختلف فرهنگي و هنري و سياسي بودند.
اين نشست با هدف سرعت بخشيدن به پيشرفت مسائل کليدي مثل برنامه ريزي براي خانواده ، بقاي کودک و دسترسي همگاني به کالاهاي اساسي برگزار شد و به همين دليل هم اکثر ميهمانان اين نشست را زنان تشکيل دادند.گفتني است آشواريا راي که خود مادر يک کودک است به عنوان سفير آژانس ايدز سازمان ملل فعاليت ميکند . بنابر اظهارات اين بانوي سينمايي ماموريت جديد او توسعه آگاهي همگاني در ارتباط با مسائل بهداشتي به خصوص مسائلي که به زنان و کودکان مربوط است ميشود و قرار است به زودي در 21 کشور جهان به اجرا درآيد.


منبع:

امتیاز دهی به مقاله
زيباترين بازيگر زن دنيا در سازمان ملل ! (+تصاوير)
زيباترين بازيگر زن دنيا در سازمان ملل ! (+تصاوير)
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره زيباترين بازيگر زن دنيا در سازمان ملل ! (+تصاوير) نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: زيبا ، خشگل ، زن ، زيبا ترين زن دنيا ، خوشگل ترين ، زن جهان ، عکس ديدني
اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین  اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک  اشتراک گذاری این مطلب در تویتر  اشتراک گذاری این مطلب در کلوب  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک  اشتراک گذاری این مطلب در یاهو  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان  ارسال این مطلب به ایمیل دوستان  محبوب کن - فیس نما