مسبی
اين همان دريايي ست که در قرآن آمده!

اين همان دريايي ست که در قرآن آمده!

ویرایش: 1391/7/19
نویسنده: MOHAMMAD-AM

در شهر توريستي اسکاگن اين زيبايي را مي توانيد در سجيه ديد، اين شمالي ترين شهر دانمارکيهاست، جايي که درياي بالتيک و درياي شمال بهم ميپيوندند. دو درياي مختلف با هم يکي نمي شوند و بنابرين اين راستا بوجود مي آيد.
اين همان دريايي ست که در قرآن آمده! + عکس
و اين همان چيزي است که در قرآن آمده است.
سورة مبارکه الرحمن
مَرَجَ الْبَحْرَيْنِ يَلْتَقِيانِ (19) بَيْنَهُما بَرْزَخٌ لا يَبْغِيانِ (20) فَبِأَيِّ آلاءِ رَبِّکُما تُکَذِّبانِ (21) يَخْرُجُ مِنْهُمَا اللُّؤْلُؤُ وَ الْمَرْجانُ (22)
19. دو دريا را به گونه اي روان کرد که با هم برخورد کنند.20. اما ميان آن دو حد فاصلي است که به هم تجاوز نمي کنند.21. پس کدامين نعمتهاى پروردگارتان را انکار مى‏کنيد؟ 22. از آن دو، مرواريد و مرجان خارج مى‏شود.
سوره مبارکه فرقان آيه53
« و هو الذي مَرَجَ البحرينِ هذا عَذبٌ فُراتٌ و هذا مِلحً اُجاجً وَ جَعَلَ بَينَهما بَرزَخا و حِجراً مَهجوراً»
و اوست کسي که دو دريا را موج زنان به سوي هم روان کرد اين يکي شيرين و آن يکي شور و تلخ است وميان آندو حريمي استوار قرار داد.


منبع: http://boyeyas.ibsblog.ir/

امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره اين همان دريايي ست که در قرآن آمده! نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: دريايي قرآن ، عکس ، آب ، شهر ، توريستي ، اسکاگن ، آيه ، اعجاز قرآن
اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین  اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک  اشتراک گذاری این مطلب در تویتر  اشتراک گذاری این مطلب در کلوب  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک  اشتراک گذاری این مطلب در یاهو  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان  ارسال این مطلب به ایمیل دوستان  محبوب کن - فیس نما
اشتراک گذاری