مسبی
غذاي چرب و افسردگي!!!!

غذاي چرب و افسردگي!!!!

ویرایش: 1391/7/19
نویسنده: sima5862

شايد شما تنها زماني به فکر کم چرب تر کردن غذايتان بيفتيد که درد و سرگيجه سراغتان امده باشد اما محققان مي گويند تاثير چربي غذا خيلي زود خود را نشان مي دهد و قبل از انکه جسمتان را ناتوان کند، به شما رواني ضعيف مي دهد.
به گزارش روزنامه ديلي اکسپرس، محققان مي گويند که افسردگي، يکي ديگر از نتايج پر چرب بودن غذاست و گرچه چنين خوراک هايي به دليل طعم لذيذشان لذتي موقت به شما مي دهند اما به مرور تاثيري منفي روي روانتان مي گذارد. از نظر انها اين غذاها اعتياد اور بوده و اگر در طولاني مدت مصرف شوند، افت شديد خلق و خو و افسردگي را به همراه مي اورند.
پژوهشگران معتقدند مصرف غذاهايي مثل همبرگر،پنير پيتزا،بستني و کره که مقدار زيادي چربي اشباع شده در خود دارند، باعث بروز التهاب در سرتاسر بدن مي شوند و حتي مغز مصرف کنندگان شان را هم ملتهب مي کنند. از نظر انها اين التهاب تغييراتي در مغز ايجاد مي کند که پيامد ان، پايين امدن خلق و خو و شروع افسردگي است.


منبع:

امتیاز دهی به مقاله
غذاي چرب و افسردگي!!!!
غذاي چرب و افسردگي!!!!
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره غذاي چرب و افسردگي!!!! نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: غذاي چرب ، چربي ، مضرات چربي ، مضرات غذاي چرب ، افسردگي ، غذا خوردن
اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین  اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک  اشتراک گذاری این مطلب در تویتر  اشتراک گذاری این مطلب در کلوب  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک  اشتراک گذاری این مطلب در یاهو  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان  ارسال این مطلب به ایمیل دوستان  محبوب کن - فیس نما