مسبی
وايمکس رايگان

وايمکس رايگان

ویرایش: 1391/7/17
نویسنده: bennaz

ايرانسل اعلام کرد در طول پاييز امسال هزينه ترافيک مصرفي کاربران اعتباري وايمکس خود را در برخي از ساعات شبانه روز رايگان محاسبه خواهد کرد.


به گزارش ايتنا از ايسنا، از يک مهرماه تا 30 آذرماه سال جاري، هزينه ترافيک مصرفي کاربران اعتباري وايمکس ايرانسل از ساعت 2 تا 6 رايگان خواهد بود.


بنا بر اعلام، کليه علاقه‌مندان به استفاده از اين طرح مي‌توانند با انتخاب يکي از مودم‌هاي ايرانسل که شامل مودم داخلي و مودم USB وايمکس هرکدام به ارزش 999 هزار ريال و مودم فضاي باز به ارزش يک ميليون و 999 هزار ريال و نيز مودم همراه وايمکس به ارزش يک ميليون و 999 هزار ريال به جمع مشترکان وايمکس ايرانسل بپيوندند.


همچنين علاقه‌مندان به استفاده از وايمکس ايرانسل مي‌توانند از ميان تعرفه‌هاي دوره‌اي ماهانه، شش ماهه، يک ساله و مصرف آزاد، تعرفه مورد نظر خود را انتخاب و با توجه به سرعت اينترنت مورد نيازشان ازميان سرعت‌هاي 128 تا 2048 کيلوبيت برثانيه، سرعت اينترنت مورد نياز خود را برگزينند.


علاقه‌مندان به استفاده از وايمکس ايرانسل مي‌توانند از طريق يکي از روش‌هاي ثبت نام از طريق پورتال ايرانسل، مراجعه به يکي از مراکز خدمات و يا فروشندگان مجاز منتخب وايمکس ايرانسل و يا تماس با شماره 707 از خطوط ايرانسل و 09377070000 از ديگر خطوط، به ثبت نام وايمکس اقدام کنند.


بر اساس اين گزارش، درحال حاضر شهرهاي تهران، شهريار، شهرقدس، قرچک، انديشه، اسلام شهر، شورآباد، ري، ورامين، لواسان، تبريز، شهرک صنعتي چرم شهر، شهرک صنعتي اطلس، سردرود، اصفهان، خميني شهر، محمود آباد، خوراسگان، دانشگاه نجف آباد، شاهين شهر، کاشان، بهارستان، شهرک صنعتي جي، کرج، فرديس، هشتگرد، مشهد، توس، اهواز، دزفول، انديمشک، شيراز، گلستان و شهرک صنعتي بزرگ شيراز تحت پوشش وايمکس ايرانسل قرار دارند.


منبع: http://www.faxe.ir

امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره وايمکس رايگان نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: وايمکس ، اينترنت رايگان ، وايمکس ايرانسل ، ايرانسل ، اينترنت ايرانسل
اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین  اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک  اشتراک گذاری این مطلب در تویتر  اشتراک گذاری این مطلب در کلوب  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک  اشتراک گذاری این مطلب در یاهو  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان  ارسال این مطلب به ایمیل دوستان  محبوب کن - فیس نما