مسبی
با اين "ني" هيچ کجا تشنه نمانيد +عکس

با اين "ني" هيچ کجا تشنه نمانيد +عکس

ویرایش: 1391/7/16
نویسنده: saeed_a

بدن انسان روزانه به هشت ليوان آب نياز دارد و تامين نکردن آن مي تواند باعث بروز بيماري هاي متفاوتي شود. از همين رو بايد به هر طريقي اين ميزان آب را براي بدن تامين کرد.
به گزارش گروه خواندني هاي باشگاه خبرنگاران، در بعضي از مواقع شما موقعيت هاي خاصي قرار مي گيريد که تامين اب لازم بدن بسيار سخت مي شود براي مثال آب در دسترس نيست ولي گاهي اوقات اب به ميزان زيادي وجود دارد اما سلامت آن مورد تاييد نيست.

به تازگي طراحي به نام " Vestergaard Frandsen" وسيله اي را توليد کرده است که مي توانيد با کمک آن بدون اينکه هيچ مريضي شما را تهديد کند از ناسالم ترين آب ها نيز بنوشيد.

ني , تشنگي , آب , مطالب خواندني

اين "ني" که " LifeStraw" نامگذاري شده است مي تواند تا 99.9 درصد از باکتري هاي موجود در آب را فيلتر کند و حتي جزئي ترين ميکروب ها را نيز ازبين خواهد برد.

نکته جالب در مورد اين "ني" سادگي بيش از حد آن است چرا که به هيچ گونه لوازم جانبي احتياج ندارد براي مثال نياز به باتري و يا شارژ کردن ندارد و به راحتي نيز قابل استفاده است.

" LifeStraw" مي تواند تا 1000 ليتر آب را فيلتر کند که تقريبا براي يک سال آب بدن ميزان کافي است، البته اين براي افرادي است که بخواهند حتي اب هاي سالم را با اين ني بنوشند.

منبع:


منبع: yjc.ir

امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره با اين "ني" هيچ کجا تشنه نمانيد +عکس نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: ني ، تشنگي ، آب ، مطالب خواندني ، LifeStraw ، Vestergaard Frandsen
اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین  اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک  اشتراک گذاری این مطلب در تویتر  اشتراک گذاری این مطلب در کلوب  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک  اشتراک گذاری این مطلب در یاهو  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان  ارسال این مطلب به ایمیل دوستان  محبوب کن - فیس نما