مسبی
زلزله شديدي پارس‌آ‌باد اردبيل را لرزاند+جزئيات

زلزله شديدي پارس‌آ‌باد اردبيل را لرزاند+جزئيات

ویرایش: 1391/7/16
نویسنده: saeed_a

زلزله شديدي پارس‌آ‌باد اردبيل را لرزاند+جزئيات

اين زمين لرزه که قدرت آن پنج ريشتر بوده در عمق 18 کيلومتري زمين و کانون آن نيز جمهوري آذربايجان بوده است.

به گزارش خبرنگار دانش هاي روز باشگاه خبرنگاران زمين لرزه‌اي شديد دقايقي پيش شهر پارس‌آ‌باد و چند شهر شمالي استان اردبيل را به لرزه درآورد.

اين زمين لرزه در 113 كيلومتري شمالغرب باكو مركز كشور آذربايجان و 126 كيلومتري شمال شرق كوشلو در استان اردبيل رخ داده است.


** به دنبال وقوع اين زمين لرزه اهالي اين مناطق سراسيمه به بيرون از منازل خود رفته و در حياط و کوچه و محله منتظر آرام شدن فضا و همچنين پس‌لرزه‌هاي احتمالي آن شدند.

مديرکل بحران استان اردبيل کانون اين زمين لرزه را مرزهاي جمهوري آذربايجان اعلام کرد و گفت: اين زمين لرزه که قدرت آن پنج ريشتر بوده در عمق 18 کيلومتري زمين و کانون آن نيز جمهوري آذربايجان بوده است.

علي اسلامي افزود: تا اين لحظه گزارشي از خسارات و تلفاتي از اين حادثه گزارش نشده که ما سعي مي‌کنيم به سرعت نيروهاي امداد و نجات را براي ياري هموطنان در صورت نياز به اين مناطق اعزام کنيم.
منبع: باشگاه خبرنگاران

امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره زلزله شديدي پارس‌آ‌باد اردبيل را لرزاند+جزئيات نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: زلزله ، اردبيل ، پارس اباد ، ، زمين لرزه ، ، جمهوري آذربايجان ، نيروهاي امداد و نجات ،
اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین  اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک  اشتراک گذاری این مطلب در تویتر  اشتراک گذاری این مطلب در کلوب  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک  اشتراک گذاری این مطلب در یاهو  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان  ارسال این مطلب به ایمیل دوستان  محبوب کن - فیس نما