مسبی
يک رکورد تاسف برانگيز براي ايرانيان

يک رکورد تاسف برانگيز براي ايرانيان

ویرایش: 1391/7/17
نویسنده: MOHAMMAD-AM

معاون هماهنگي عقيدتي سياسي ناجا، گفت: ساليانه 20 هزار نفر در ايران بر اثر تصادفات رانندگي کشته مي‌شوند.
خبرگزاري ايسنا: معاون هماهنگي عقيدتي سياسي ناجا، گفت: ساليانه 20 هزار نفر در ايران بر اثر تصادفات رانندگي کشته مي‌شوند.

سردار مهدي توکلي با بيان اين مطلب افزود: اين ميزان کشته در تصادفات رانندگي در ايران به ميزان قابل توجهي با استانداردهاي جهاني فاصله دارد.

وي خاطر نشان کرد: تصادف يکي از خانه براندازترين اتفاقات در زندگي افراد است، چرا که با وقوع آن کيان چندين خانواده سست و متزلزل مي‌شود.

توکلي اظهاركرد: نقص عضو افراد در تصادفات رانندگي نيز نتايج جبران ناپذيري را هم براي فردي که مقصر بوده و هم براي فردي که آسيب ديده به دنبال خواهد داشت.

وي ادامه داد: کشته شدن 20 هزار نفر در سال در حوادث رانندگي يعني اين که در هر سه ساعت هفت نفر جان خود را در ايران از دست مي‌دهند و هر سه ساعت هفت خانواده در کشور داغدار مي‌شوند.

سردار توکلي تصريح کرد: قوانين رانندگي تنها ضامن اجراي قوانين در کشور نيست؛ چرا که شاهد هستيم علي رغم جريمه‌ها و قوانين جديد در اين حوزه مردم هنوز هم آن طور که بايد و شايد قوانين را رعايت نمي‌کنند.

وي دروني سازي فرهنگ رعايت قوانين در افراد به ويژه از سنين کودکي را بهترين راه براي کاهش تصادفات رانندگي دانست و گفت: افزايش هشت برابري جمعيت خودرو در کشور و افزايش چهار برابري ترافيک نيازمند رعايت بيشتر قوانين از سوي رانندگان است.

معاون هماهنگي عقيدتي سياسي ناجا در پايان گفت: رعايت قوانين راهنمايي و رانندگي در دنيا به عنوان يکي ار فاکتورهاي مهم توسعه يافتگي به شمار مي‌آيد، بنابراين بايد شرايط اجراي مناسب قوانين در جامعه ايجاد شود.


منبع: http://www.bartarinha.ir/

امتیاز دهی به مقاله
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره يک رکورد تاسف برانگيز براي ايرانيان نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: رکورد ، تاسف برانگيز ، ايرانيان ، حادثه ، تصادف ، کشته
اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین  اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک  اشتراک گذاری این مطلب در تویتر  اشتراک گذاری این مطلب در کلوب  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک  اشتراک گذاری این مطلب در یاهو  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان  ارسال این مطلب به ایمیل دوستان  محبوب کن - فیس نما