مسبی
چگونه در منزل و از طریق سایت مسبی کسب درآمد اینترنتی کنیم؟

چگونه در منزل و از طریق سایت مسبی کسب درآمد اینترنتی کنیم؟

ویرایش: 1395/10/6
بازديد: 344
نویسنده: مسبي دات كام

از اينکه سایت مسبي را براي کسب درآمد انتخاب کرده ايد از شما تشکر مي کنم.
 
روش کلي بازاريابي و کسب درآمد در مسبي
:
نخست وارد پنل کاربری خود شويد و اگر ثبت نام نکرده اید ثبت نام را کلیک کنید.
سپس در منوي بالاي سايت، بازاريابي را کليک کنيد.
سپس لينکهاي بازاريابي را کليک کنيد. لينکهاي بازاريابي، مهمترين بخش پنل شماست و شروع درآمد شما از همان جاست. مهمترين کار شما اين است که بتوانيد محصولاتي را از آنجا انتخاب کنيد که هم مشتريهاي زيادي داشته باشند هم پورسانت مناسبي داشته باشند و هم خود شما علاقمند به تبليغ آن محصولات باشيد. توضيحات کاملتري در انتهاي آن صفحه نوشته شده است.
پیشنهاد می کنم فايل زير را دانلود و مطالعه کنيد:
راهنماي کسب درآمد در مسبي
در آن فایل، روش استفاده از لینکهای بازاریابی، به زبان ساده و مفصل توضيح داده شده است.

تبلیغ لینکهای بازاریابی
پس از اينکه محصولات مورد نظر خود را در بخش لينکهاي بازاريابي انتخاب کرديد بايد به تبليغ آنها بپردازيد. هر محصول يک لينک منحصر به فرد دارد که نام آن، لينک بازاريابي است. کافي است لينکهاي بازاريابي خود را در سايتها يا وبلاگها یا در شبکه های اجتماعی و ... قرار دهيد. هر کسي که روي آن لينکها کليک کند به محض ورود به مسبي، مشخص مي شود که از طرف شما آمده است زيرا نام کاربري شما در آن لينکها براي مسبي قابل شناسايي است. افرادي که با کليک بر لينکهاي بازاريابي شما وارد مسبي مي شوند هر سفارشي ثبت کنند در بخش عملکرد بازاريابي شما ثبت مي شود و اگر خريدي انجام دهند پورسانت آن به حساب شما افزوده خواهد شد.
اما در چه سايتهايي مي توان محصولات را تبليغ کرد؟
1) خودتان مي توانيد وبلاگ بسازيد و لينکهاي بازاريابي خود را در آن قرار دهيد. سپس با مدیریت وبلاگ خود و قرار دادن محتواهای خوب در آن، آمار بازدیدکنندگان وبلاگتان را بالا ببرید. سعی کنید فعال باشید و هر روز محتوایی جدید و به روز در وبلاگ خود قرار دهید.
2) بسياري از سايتها هستند که تبليغات شما را به صورت رايگان در صفحات خود قرار مي دهند. اين گونه سايتها را مي توانيد بوسيله جستجو در گوگل بيابيد. مثلا عبارت درج آگهي را در گوگل جستجو کنيد تا ليستي از چنين سايتهايي يافته شود و شما بتوانيد در آنها عضو شده و لينکهاي بازاريابي خود را در آن سايتها ثبت کنيد. شما در هر چند روز در یک سايت، آگهي ثبت کنيد کافي است و در دراز مدت نتيجه بخش خواهد بود و با گذشت زمان، مشتري هاي زيادي از طريق لينکهاي بازاريابي شما محصولات را خريداري خواهند کرد و پاداش بازاريابي شما (پورسانت) به حسابتان افزوده خواهد شد. کار را با جديت ادامه دهيد تا موفق شويد.


تداوم کار و پشتکار
رمز موفقيت شما در مسبي تداوم کار و پشتکار شماست، البته همراه با انتخاب مسیر صحیح. سعي کنيد هر روز در سايتهاي جديد یا در گروههای جدید لينکهاي بازاريابي خود را تبليغ کنيد. هر چه بيشتر لينکهاي بازاريابي خود را منتشر کنيد گوگل به لينکهاي شما رتبه بهتري خواهد داد و احتمال يافته شدن و کليک بر آنها بيشتر خواهد شد و در نتيجه احتمال فروش از طريق آن لينکها بهتر خواهد شد که درآمد بيشتري را براي شما به همراه خواهد داشت.
باز هم يادآوري مي کنم که مهمترين بخش بازاريابي، بخش لينکهاي بازاريابي است. ديگر بخشها مانند کدهاي جادويي و ايميل مارکتينگ، همه از لينکهاي بازاريابي تشکيل شده اند. و همه آن بخشها روشهايي هستند براي استفاده از لينکهاي بازاريابي.

کدهای اختصاصی
اگر به پنل بازاريابي خود مراجعه کنيد مشاهده مي نماييد که بخشی با نام کدهاي اختصاصي وجود دارد. کدهاي اختصاصي، روشي ساده و کارآمد و مفيد براي استفاده از لينکهاي بازاريابي است. شما به راحتي مي توانيد آن کدها را در ميان صفحات سايت خود Copy/Paste کنيد. با اين کار هم آمار بازديد سايت خود را بالا ببريد و هم احتمال خريد محصول از طريق سايت خودتان را افزايش دهيد. و هم صفحات سايت خود را زيبا و چشم نواز کنيد. هر کدام از آن کدها را که دوست داريد انتخاب کنيد و در سايت خود درج کنيد.

تبادل لينک
اگر خود شما سايت يا وبلاگ داريد، حتما تبادل لينک با سايتهاي ديگران را فراموش نکنيد زيرا براي موتورهای جستجو خصوصا گوگل خيلي اهميت دارد و رتبه وبلاگ و سايت شما را بالا خواهد برد. طبق تجربه چند ساله در اينترنت و مسبي، تبادل لينک عاملي فوق العاده موثر در بالا رفتن رتبه وبلاگ و وبسايت شما در گوگل و ساير موتورهاي جستجو است. پيشنهاد من اين است. پس از گذشت يک يا دو ماه متوجه خواهيد شد که گوگل چقدر بر تبادل لينک حساس است و آمار بازديدتان را چقدر بالا خواهد برد.

جذب زیرمجموعه های کوشا
شما با جذب زير مجموعه هايي فعال و کوشا هم مي توانيد کسب درآمد کنيد؟ ساده تر توضيح دهم اگر افرادي را به سايت معرفي کنيد که بتوانند فعاليت خوبي داشته باشند هر چقدر که از طريق فروش محصول، درآمد کسب کنند درصدی نیز به عنوان پاداش، به درآمد شما افزوده مي شود.
مثلا اگر يکي از زيرمجموعه هاي شما يک محصول را بازاريابي کند و موفق به فروش آن محصول شود اگر آن محصول 10 هزار تومان پورسانت داشته باشد 10 هزار تومان حق خود آن بازارياب است و به حساب او افزوده مي شود و مثلا 1 هزار تومان هم به عنوان پاداش، به حساب شما افزوده مي شود زيرا شما معرف آن بازارياب هستيد.
مشاهده مي فرماييد که اگر فقط يک بازارياب کوشا و حرفه اي معرفي کنيد حتي اگر خودتان هم هيچ فعاليتي نکنيد و هيچ محصولي نفروشيد تا هميشه از فعاليت ايشان سود مي بريد. مثلا اگر در طول يک سال، ايشان 10 ميليون تومان درآمد کسب کند در طول آن يک سال 1 ميليون تومان هم به شما رسيده است بدون اينکه فعاليتي کرده باشيد و محصولي فروخته باشيد. حالا فکرش را بکنيد اگر 10 زيرمجموعه کوشا و حرفه اي داشته باشيد چه مي شود...
نکته مهم: فقط کساني را معرفي کنيد که بتوانند به خوبي فعاليت کنند و در کار بازاريابي و جذب مشتري براي محصولات موفق باشند. و به زبان ساده، کوشا و حرفه اي باشند.
براي اينکه افراد زيرمجموعه شما شوند؛ لينک اختصاصي خود را تبليغ کنيد تا از طريق کليک بر آن لينک، وارد مسبي شوند و در بخش بازاريابي ثبت نام کنند.
اگر وارد پنل خود شويد و روي بخش زيرمجموعه ها کليک کنيد ليست زيرمجموعه هاي خود و وضعيت فعالیت آنها را مشاهده خواهيد کرد.


کسب درآمد از ايستگاه آگهی
یکی از روشهای کسب درآمد این است که مديران سايتها را به صفحه www.masbi.com/ads.aspx?rgm=alireza دعوت کنيد تا آگهي هاي خود را ثبت کنند. البته به جای alireza باید نام کاربری خودتان را قرار دهید.
هر آگهي دهنده که توسط لينک اختصاصي فوق در بخش ايستگاه آگهي ثبت نام کند زيرمجموعه شما خواهد بود بنابراين در هر زماني، هر آگهي که ثبت کند درصدی پورسانت دريافت مي نماييد. به عنوان مثال اگر فردي را به سايت معرفي کنيد و او با ثبت يک آگهي، 320,000 ريال به سايت پرداخت کند، مثلا 60,000 ريال به عنوان پاداش به حساب شما افزوده مي شود.
حتي اگر ماهها بعد يک آگهي ديگر ثبت کند يا اينکه هر کدام از آگهيهاي خود را مجددا شارژ کند باز هم شما پورسانت خود را دريافت خواهيد کرد.

کسب درآمد از بخش ثبت سايت
یکی از روشهای کسب درآمد این است که مديران سايتها را به صفحه www.masbi.com/sabtesite.aspx?rgm=alireza دعوت کنيد تا آگهي هاي خود را ثبت کنند. البته به جای alireza باید نام کاربری خودتان را قرار دهید. با هر سايتی که ثبت می کنند مبلغي دريافت مي کنيد(درصدی از مبلغي که به سايت پرداخت مي کنند به شما مي رسد). اگر از هر 100 نفري که به مسبي معرفي مي کنيد فقط 1 نفر هم سايت خود را ثبت کند باز هم شما سود کرده ايد.

کسب درآمد از بخش درج خبر
می توانید از طريق درج اخبار و مقاله های پر مخاطب درآمد سرشاري کسب کنيد؟ لينک درج خبر و مقاله را کليک کنيد.
در آنجا راهنماي مفصلي براي کسب درآمد از طريق درج خبرها و مقالات داغ و پر مخاطب، نوشته شده است.


کسب درآمد در کانالهاي تلگرامي
سایت مسبی این امکان را بوجود آورده است که به سادگی بتوانید محصولات مورد نظر خود را به همراه عکس و قیمت و .. در کانالهای تلگرام خود تبلیغ کنید. و از این طریق کسب درآمد کنید.
روش کار:
1. ابتدا وارد پنل کاربری خود شوید.
2. وارد فروشگاه شوید. و هر محصولی که قصد تبلیغ آن را دارید انتخاب کنید.
3. بر آیکن اشتراک گذاری (روبروی عکس محصول) کلیک کنید.
4. گزینه Telegram را کلیک کنید.
5. یکی از دو روش را انتخاب کنید:
روش اول فقط نام محصول را به همراه لینک بازاریابی شما ارسال می کند.
روش دوم، عکس محصول و نام محصول و لینک بازارابی شما و قیمت محصول و نام کانال شما را نیز ارسال می کند.
اما:
روش افزودن روبات مسبی به کانال تلگرام شما:
تلگرام را باز کنید.
سپس کانال خود را باز کنید.
در بالای صفحه، بر روی نام کانال کلیک کنید.
Administrators را انتخاب کنید.
Add administrator را انتخاب کنید.
در بالای صفحه، علامت search را انتخاب کنید.
در کادر search تایپ کنید: masbibot@
در لیست پایین، masbibot@ نمایان می شود، آن را انتخاب کنید.

فروش محصولات و فروش فایلهای شما
اگر کالا، محصول یا فایل هایی برای فروش دارید، آنها را برای فروش در سایت مسبی ثبت کنید. اگر قصد فروش فایل های خود را دارید یا محصولات و کالاهای فیزیکی(ارسال از طریق پست) دارید، و می خواهید سایت مسبی، برای فایلها و محصولات شما مشتری پیدا کند، می توانید از بخش فروشندگان استفاده کنید و به آپلود فایلها یا ثبت محصولات خود بپردازید. ما برای محصولات شما مشتری پیدا می کنیم. و پس از فروش، درصدی از مبلغ فروش (به انتخاب خود شما) به سایت مسبی تعلق می گیرد.
در سایت مسبی، فروشنده به کسی گفته می شود که خودش تولید کننده محصول است یا اینکه مجوز فروش محصولات تولیدکنندگان دیگر را دارد.


منبع: مسبی

امتیاز دهی به مقاله
مسابقه

شرکت کننده ها: 33 نفر

1. سید علی مهدوی
2. علي فلاح جليسه
3. نادر قرایی
4. سعید حلبی ساز
5. معصومه ث
6. مهدي مشعوف راد
7. عظیم راهبری
8. آرمین رضایی
9. اکبر حسن زاده
10. علی زرکش
11. امیر جعفری
12. رسول نوروزی
13. مهدي رضوي
14. ساناز بيک يار
15. وحيد نيساري
16. محمد جواد گنجی
17. شجاع الدين جهاندیده
18. کیامهر مالکی
19. مهدی حسینی
20. ویدا رمضانی
21. عمران فرخی سیسخت
22. فاطمه جعفریان
23. سروناز فیاض واثقی
24. علیرضا دوستان عاشوری
25. حامد بیرامزاده
26. شاهین معصوم
27. عباس ولوئیان
28. سيد حبيب رضوي زاده
29. حسن سامی نسب
30. عزیزاله عزیزی
31. عليرضا رزاقي
32. میلاد محبی
33. رضا عظیمی

به قید قرعه، به یک نفر از کسانی که به سوال زیر پاسخ صحیح دهند 100000 ریال اهدا می شود.

شروع مسابقه: 1395/10/6    پایان: 1395/11/6

هزینه شرکت در مسابقه: 0 ریال


سوال) اگر يکي از زيرمجموعه هاي شما موفق به جذب مشتري براي يک محصول با پورسانت 80000 تومان شود چه مبلغي عايد شما مي شود؟
این مسابقه به پایان رسیده است و گزینه صحیح مشخص شده است.
برنده ها: 1) شجاع الدين جهاندیده   

نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره چگونه در منزل و از طریق سایت مسبی کسب درآمد اینترنتی کنیم؟ نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

  کد امنیتی

کلمات کلیدی: کسب درآمد اینترنتی ، کسب درآمد در منزل ، روشهای کسب درآمد ، کسب درآمد در مسبی ، بازاريابي و کسب درآمد
اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین  اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک  اشتراک گذاری این مطلب در تویتر  اشتراک گذاری این مطلب در کلوب  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک  اشتراک گذاری این مطلب در یاهو  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان  ارسال این مطلب به ایمیل دوستان  محبوب کن - فیس نما
اشتراک گذاری