مسبی
انتخاب استند تبلیغاتی مناسب

انتخاب استند تبلیغاتی مناسب


1 از 5 (1 رای)
تاریخ بروزرسانی: 11 ماه قبل
صاحب آگهی: forichap
تلفن: 02177687216
ایمیل: forichap at gmail.com
گفتگوی خصوصی با صاحب آگهی

از بارزترین بخش های یک برنامه بازاریابی و پویش فروش این است که برای نمایش و معرفی محصول یا خدمات از چه ابزاری استفاده شود و به سخنی دیگر این که از چه وسائلی با بهترین بهره وری و پایین ترین قیمت استفاده شود. بسیاری از برنامه های بازاریابی و فروش از نظر کارفرما تایید نمی شوند یا اگر به مرحلۀ اجرا برسند به هدف از پیش برنامه ریزی شده نمی رسند و برای کارفرمای توجیه اقتصادی خود را از دست می دهند فقط و فقط به خاطر این که هزینه های برآورد شده زیاد و غیر قابل عملیاتی بوده اند. که این موضوع عمدتا به دلیل نشناختن ابزارهای مختلف و متنوع نمایش و ارائه محصول است.

برای مثال محتمل است که بخشی از برنامۀ بازاریابی هر شرکت یا برند مبتنی بر ارائه و نمایش محصول در شکل استندهای تبلیغاتی باشد. با این اوصاف کسی که کمپین بازاربابی را طراحی و توسعه می دهد بایددر ابتدا از انواع استندهای نمایشگاهی مطلع باشد و سپس قادر باشد از بین انواع متفاوت مدیای چاپ، بهترین، با کیفیت ترین و مقرون به صرفه ترین را گزینش کند.

اینجا و در این مطلب در نظر داریم انواع استند تبلیغاتی و چاپ استند تبلیغاتی و نمایشگاهی را به همراه قیمت استند و نحوه خرید استند تبلیغاتی و نمایشگاهی را به اطلاع شما برسانیم تا بتوانید مقرون به صرفه ترین استند تبلیغاتی که برای مصرف شما مناسب باشد را انتخاب کنید.

در فضاهای خارجی به علت رفت و آمد و همچین بودن در معرض باد، باران و نور شدید آفتاب استفاده از استند رول آپ پایه پهن توصیه می شود. همین طور به همین دلایل بهتر از از انواع چاپ فضای خارجی برای چاپ استند بهره گرفت. مدیاهایی مثل بنر، سولیت، پی وی سی و سولیت گری بک مدیایی هستند که مناسب فضای خارجی هستند و در صورت چاپ اکو سالونت که با کیفیت ترین نوع چاپ با بیشترین ماندگاری است این نوع استند هزینه ای حدود 110 تا 150 هزار تومن در برخواهد داشت. اندازه استند رول آپ پایه پهن در حالت استاندارد 85*200 است که بنابر نیاز قابلیت ساخت استندهایی در ابعاد بالاتر یا پایین تر وجود دارد.


انتخاب نوع استند با توجه به برند و محصول مورد تبلیغ

فارغ از این که استند را براساس محل استفاده انتخاب کنیم باید به پارامترهای دیگری هم توجه شود. از آنجایی که استند علاوه بر این که ابزاری برای تبلیغ است خود مدل استند و نوع طراحی و چاپ آن می تواند در ارائه تصویر از برند تبلیغ شده به مخاطب موثر باشد.

پارامترهایی مثل نوع و کلاس برند، محصول یا خدمات و مخاطبی که تحت تاثیر استند و پیام تبلیغاتی آن است در انتخاب نوع استند بسیار موثر و مهم هستند.

به عنوان مثال در صورتی که استند قرار است به تبلیغ و پروموت برندی با مخاطبینی از کلاس خاصی هستند حتما باید از با کیفیت ترین و شکیل ترین نوع استند و بهترین نوع چاپ استفاده شود که پیشنهاد ما استفاده از استند رول آپ پایه پهن با چاپ کتد و لمینیت یا چاپ سولیت گری بک بر روی آن است. در این حالت استند هزینه ای بین 190 تا 220 هزار تومان خواهد داشت.

ما در فوری چاپ آماده ارائه انواع خدمات و محصولات شامل تولید و ساخت انواع سازه تبلیغاتی و خدمات چاپ لارج فرمت به مشتریان و همکاران هستیم.

انتخاب استند تبلیغاتی مناسب
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره انتخاب استند تبلیغاتی مناسب نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: استند ، استند تبلیغاتی