مسبی
مقاله و ترجمه فارسی

مقاله و ترجمه فارسی


وضعیت:
تاریخ به روز رسانی: 1394/5/31
تاریخ انقضاء: 1395/5/26

بسم الله الرحمن الرحیم

مقاله ترجمه شده دارای 12 صفحه که دارای عنوان تکنیک های بازیابی اطلاعات از ابزار usb می باشد و فایل pdf انگلیسی مقاله اصلی و ترجمه word بصورت قابل ویرایش به همراه پوشه های فونت های لازم و عکس های استفاده شده می باشد.

به علاوه 5 فایل اضافه در مورد نحوه نگارش مقاله و راهنمای سمینار و یک فایل ورد راهنماي تهيه مقاله  اولين كنفرانس ملي فناوري اطلاعات و صنعت ايران نیز بصورت رایگان در این مجموعه می باشد.

مناسب برای مترجمان و دانشجویان مخصوصا دانشجویان رشته کامپیوتر و درس شیوه ارائه مطلب به همراه فایل power point می باشد که قابل ویرایش با اطلاعات شخصی شما عزیزان در این مجموعه قرار گرفته است.

امیدوارم راضی باشید.

مقاله و ترجمه فارسی
مقاله و ترجمه فارسی
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره مقاله و ترجمه فارسی نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: مقاله ، مقاله کامپیوتر ، ارائه مطلب ، درس شیوه ارائه ، مقاله ریکاوری ، دانلود مقاله ، بازیابی اطلاعات ، مقاله و ترجمه فارسی
اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین  اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک  اشتراک گذاری این مطلب در تویتر  اشتراک گذاری این مطلب در کلوب  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک  اشتراک گذاری این مطلب در یاهو  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان  ارسال این مطلب به ایمیل دوستان  محبوب کن - فیس نما