مسبی
رفع نم و رطوبت سرویس های بهداشتی

رفع نم و رطوبت سرویس های بهداشتی


وضعیت:
تاریخ به روز رسانی: 1395/4/2
تاریخ انتقضاء: 1396/3/27
بازديد: 3,737

رفع نم و رطوبت سرویس های بهداشتی خانه شما
رفع نم و رطوبت سرویس های بهداشتی حمام و توالت منزل شما در کمترین زمان و هزینه توسط اکیپ اجرایی استادکاران که این کار به دو صورت رفع نم موقت یا بدون تخریب کاری و رفع نم اساسی یا دائم که با تخریب , لوله کشی جدید در صورت نیاز , ایزوگام , سیمانکاری و کاشیکاری صورت می پذیرد .
تبدیل توالت ایرانی به فرنگی و تبدیل توالت فرنگی به ایرانی با رعایت نکات فنی لازم جهت سهولت در تبدیل و استفاده راحت تر شما.
انجام کلیه کارهای مرتبط با رفع نم مانند سیمانکاری , ایزوگام , لوله کشی و کاشیکاری و سرویس شیرآلات و نصب توالت فرنگی و روشویی سرویس های بهداشتی شما توسط  ما .

تلفن همراه استاد ابراهیم کریمی : 09121499629
تلفن دفتر تهران : 33874135
انجام کار در کلیه نقاط تهران و اطراف تهران

رفع نم و رطوبت سرویس های بهداشتی
رفع نم و رطوبت سرویس های بهداشتی
رفع نم و رطوبت سرویس های بهداشتی
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

شما می توانید درباره رفع نم و رطوبت سرویس های بهداشتی نظر دهید یا سوال بپرسید:

  کد امنیتی

کلمات کلیدی: رفع نم ، رفع نم سرویس های بهداشتی ، رفع نم و رطوبت ، رفع نم ساخمان ، تبدیل توالت ایرانی به فرنگی ، نصب کاشی و سرامیک ، استادکاران ، کاشی حمام ، کاشی توالت ، نصاب کاشی ، لوله کشی سرویس ، قیرگونی ، ایز
اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین  اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک  اشتراک گذاری این مطلب در تویتر  اشتراک گذاری این مطلب در کلوب  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک  اشتراک گذاری این مطلب در یاهو  اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان  ارسال این مطلب به ایمیل دوستان  محبوب کن - فیس نما
اشتراک گذاری