مسبی
سامانه افزایش بازدید و کسب درامد تیک رنک

سامانه افزایش بازدید و کسب درامد تیک رنک


وضعیت:
تاریخ به روز رسانی: 1393/9/1
تاریخ انقضاء: 1394/8/26
بنام خدا
سامانه افزایش بازدید و بهبود حرفه رتبه الکسا تیک رنک ، فعالیت خود را از 27 آبان ماه 1393 آغاز نمود ، شما با عضویت در این سایت میتوانید بازدید سایت خود را افزایش دهید و باتوجه به افزایش بازدید رنک و رتبه سایت خود را بهبود ببخشید.
تیک رنک همانطور که یک سایت افزایش بازدید میباشد ، امکان کسب درامد از بازدید را برای کاربران و وبمستران فراهم کرده است به این صورت که کاربران با بازدید کردن سایت های ثبت شده در 24 ساعت اقدام به کسب درآمد مینمایند.

کاربران در تیک رنک به دو دسته تقسیم میشوند:
1 - کاربرانی که تمایل دارند بازدید ، رنک ، رتبه و آنلاین های سایت خود را افزایش دهند و به دنبال کسب درآمد نیستند - هدفشون فقط افزایش بازدید هستش - این عده کاربران افرادی هستند که وقت کافی برای کسب امتیاز ندارند یا وقت کم دارند و بازدید خریداری میکنند
2 - کاربرانی که هدفشون از ثبت نام کسب درامد هستش ، این دسته از کاربران با کسب امتیاز و بازدید به ازای هر بازدید با توجه به سطوح کاربری درامد تعیین شده ای را کسب میکنند که به محض رسیدن به درآمد تعیین شده میتوانند درخواست برداشت ارسال نمایند.
----------------------------------
توضیحاتی درباره سطح های کاربری :

سطح کاربری برنزی: این سطح کاربری هرکس در تیک رنک عضو شود دارای این سطح کاربری میباشد بصورت رایگان که نرخ بازدید در هر دقیقه 10 میباشد یعنی هر دقیقه 10 بازدید انجام میدهد و نرخ درامد نیز به ازای هر بازدید 0.3 ریال میباشد.
سطح کاربری نقره ای: این سطح کاربری با هزینه 100000 ریال ارتقاء پیدا میکند و به مدت 30 روز فعال خواهد بود،کاربران در دقیقه حدود 15 بازدید انجام خواهند داد و نرخ هر بازدید برای این سطح 0.45 ریال میباشد.
سطح کاربری طلایی:این سطح کاربری با هزینه 200000 ریال ارتقاء پیدا میکند و به مدت 30 روز فعال خواهد بود،کاربران در هر دقیقه 20 بازدید انجام خواهند داد که نرخ هر بازدید 0.7 ریال میباشد.

مثال درآمد کاربران در سه سطح کاربری ماهیانه بصورت زیر محاسبه شده است :
Bronze = 10x60x24x30x0.3 = 129600 Rial
Noghrei = 15x60x24x30x0.45 = 291600 Rial
Talayi = 20x60x24x30x0.7 = 604800 Rial

------------------------------------
البته لازم به ذکر است که سایت تیک رنک به علت اینکه تازه افتتاح شده است نرخ ها به این مقدار تعیین شده است ، با افزایش کاربران و فعالیت بیشتر و همراهی و حمایات شما نرخ ها در آینده افزایش خواهند یافت.
------------------------------------
اگر به دنبال کسب درآمد ، افزایش بازدید ، بهبود رتبه الکسا و ... هستید به تیک رنک بپیوندید
جهت حمایت از تیک رنک میتوانید با درج کد های زیرمجموعه گیری در سایت یا وبلاگ خود امتیازات خود را افزایش دهید و ضمن افزایش امتیازات خود قدمی در رشد و توسعه سایت بردارید.
تیک رنک از ایده ها ، پیشنهادات و انتقادات شما استقبال میکند.
هم اکنون به تیک رنک بپیوندید: www.tikrank.ir

سامانه افزایش بازدید و کسب درامد تیک رنک
سامانه افزایش بازدید و کسب درامد تیک رنک
سامانه افزایش بازدید و کسب درامد تیک رنک
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت نظر:

شما می توانید درباره سامانه افزایش بازدید و کسب درامد تیک رنک نظر دهید یا سوال بپرسید:

نام و نام خانوادگی:

 

کلمات کلیدی: تیک رنک ، افزایش بازدید رایگان ، افزایش پیجرنک گوگل ، کاهش رتبه الکسا ، نرم افزار افزایش بازدید تحت وب ، چگونه بازدید وب خود را بالا ببریم ، بهترین سایت افزایش بازدید ، سایت افزایش بازدید رایگان