مسبی
محل درج بنر شما ...

  

درباره ما:

با عرض سلام و ادب خدمت شما بازديدکننده گرامي، اينجانب محمد احمدي طراح و مدير سايت مسبي دات کام (masbi.com) مي باشم.

تاریخچه مسبی:

در مهرماه سال 1385 با توجه به علاقه و مهارتي که در زمينه طراحي وبسايت هاي پويا داشتم تصميم گرفتم که وب سايت مسبي را راه اندازي کنم و از اين طريق کسب و کاري سالم براي هموطنان عزيزم که علاقه دارند در حيطه اينترنت فعاليت کنند ايجاد نمايم.

راه اندازی سایت مسبی را مي توان نوعي کارآفريتي در فضاي اينترنت ناميد زيرا بسياري از علاقمندان به کسب و کار اينترنتي و يا کسب و کار مجازي و يا کار در منزل مي توانند از آن استفاده کنند.

تلاش من از ابتدا اين بوده است که روشي براي کسب و کاري ساده و سالم در ايران از طريق اينترنت را به سبکي کاملا جديد طراحي کنم. اکنون همه به اين باور رسيده اند که کسب و کار اينترنتي در ايران هم امکانپذير است و حتي مي توان به عنوان شغل اول روي اين کار جذاب و متنوع حساب کرد.

در سال 1387 تصميم گرفتم ساير تجربيات خود را در زمينه برنامه نويسي و طراحي و مديريت وب سايت هاي پويا در اختيار هموطنان عزيزم قرار دهم و وبسايتهايي را که امکانات يک کسب و کار اينترنتي را فراهم مي کنند طراحي کرده و در اختيار علاقمندان قرار دهم. از جمله ويژگيهاي منحصر به فرد سايت مسبي سادگي و رواني کار در آن مي باشد به طوري که هم کاربران عادي اينترنت و هم کاربران حرفه اي مي توانند از آن استفاده کنند.

کسب و کار از طريق اينترنت و آن هم در ايران در حال رواج مي باشد زيرا اکثر شرکتهاي توليدي و خدماتي در حال حرکت به سمت اينترنت و فروش محصولات خود از طريق آن هستند و تلاش مي کنند که از ميان ميليونها بازديد کننده ايراني اينترنت، مشتريهاي خود را بيابند و سود خود را افزايش دهند. به همين منظور سايت مسبي تلاش مي کند از روشهايي استفاده کند که در کشور عزيزمان کارايي داشته باشد و با توجه به نگرش عموم مردم به اينترنت، مشتريهاي واقعي را به فروشندگان واقعي معرفي کند.

روش کلی کسب درآمد در مسبی:

روش کلی کسب درآمد در مسبی به این صورت است که فروشندگان محصولاتشان را در سایت ثبت می کنند و برای هر محصول، پورسانت مشخصی در نظر می گیرند. بازاریاب ها نیز به بازاریابی و تبلیغ محصولات می پردازند. زمانی که سفارشی ثبت شد و به فروش انجامید، درصدی از پورسانت محصول که فروشنده تعیین کرده است به بازاریاب تعلق می گیرد.
حرفه ای بودن و در عین حال سادگی و کاربرپسند بودن پنل کاربران را می توان مهم ترین ویژگی سایت مسبی دانست.

کلیه تراکنش های مالی و محاسبه پورسانت و اطلاع از زمان ثبت سفارش و ... بصورت اتوماتیک انجام می شود. هر رویداد و تراکنشی که در سایت صورت بگیرید توسط ایمیل به اطلاع مدیر سایت می رسد که همین امر مدیریت سایت را بسیار آسان کرده است.

خدمات دیگری نیز مانند جذب بنر تبلیغاتی، ایستگاه آگهی، اخبار و مقالات و ... در سایت مسبی وجود دارد.

با آرزوي موفقيت براي همه علاقمندان به کسب و کار اينترنتي.

   

مدیر سایت: محمد احمدی

زمان آغاز کار سایت مسبي: مهرماه 1385

ایمیل: admin[@]masbi[dot]com

   

3